Nezpůsobí vám vítr v peněžence, ani nevybílí konto. Jsou užitečné, barevné, veselé a je s nimi (skoro nekonečná) zábava. Že takové dárky ani neexistují? To je omyl. Darujte letos pod stromeček fitness dárek. A pokud nevíte „KOMU/CO“, tak tady jsou extra tipy.

Pořízením fitness dárku dáváte mnohem víc, než si myslíte

Když bude obdarovaný pravidelně cvičit (a teď už existuje moderní a zábavné nářadí, které k tomu přímo vybízí), zlepší se mu nálada.

Podle odborníků stačí 20 minut tréninku denně, aby se do těla vyplavovaly hormony, díky kterým se výrazně pozitivnějšímu rozpoložení nedá zabránit!

Endorfiny, adrenalin, testosteron

Celou tuhle „partu“ balíte s fitness dárkem do krabice společně a to není málo!

Jaké dárky muži nejvíc ocení?

  • hračky (ale to vám asi na rovinu nepřiznají)
  • originální zážitky
  • praktické věci, které se dají hned využít.

A teď dobrá zpráva. Když jim pořídíte fitness dárek, všechny tyhle tři přednosti se spojí!
Muži, až na výjimky, nejsou materialisté. Daleko víc, než spoustu věcí, k Vánocům ocení jeden dárek, který je bude bavit.

Věděli jste, že jen jeden z pěti mužů si podle statistik stěžuje na to, co mu vybrala partnerka pod stromeček?

PRO NĚHO

Mužům z rodiny (určitě to nemusí být jen partner, ale klidně i dorůstající puberťák, kamarád nebo akční děda), darujte TRX® HOME2 GYM ORIGINÁL (NEJNOVĚJŠÍ MODEL)

TRX® HOME závěsný systém = fitko v jednom sáčku!

Jde o originální nářadí využívající pouze vlastní hmotnost cvičence. Zátěž si tak lze snadno upravit nastavením polohy těla. Obrovskou výhodou je to, že si můžete toto „fitko“ vzít s sebou kamkoliv, ať už letíte na druhý konec světa nebo jedete na víkend na chalupu.

Koupit TRX® HOME

Tiguar Kettlebells jsou určené pro všechny, kteří touží po zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

ketlebell1

A kdo by něco takového pod stromeček nechtěl, že? 🙂 Teď už s nimi stačí jen začít cvičit. Mimochodem, nářadí Tiguar má úžasný design, v žádném pokoji neudělá ostudu a vůbec není nutné schovávat ho pod postel nebo do skříně.

Koupit Kettlebell

PRO NI

Žádné rychlovarné konvice, žehličky, vouchery ze slevových portálů nebo last minute šperky ulovené v záchvatu bezradného zoufalství. Pořiďte fitness dárek, který je praktický a krásný zároveň. Tiguar nabízí spoustu variant nářadí, ze kterého vybírat. Všechny kousky jsou provedeny v atraktivních moderních barvách.

stupínek na Aerobic

Darujte třeba růžový Tiguar step a díky němu brzy uvidíte krásné nohy a zadeček. Víc než polovina žen na planetě je s těmito partiemi nespokojená, proto by Ježíšek mohl zabodovat.

Koupit STEP – růžový

Když už jsme u Aerobicu…Konkurence mu roste, skupinových lekcí přibývá a on se pořád drží. Pořád je king. Jestli je vaše milá jeho velkou příznivkyní, tak aerobic dárky, se kterými se nemůžete splést, najdete TADY.

bosu-s-pumpou

BOSU = BOth Sides Up  = obě strany nahoru

Kdo by neznal tuto zajímavou kopuli? Perfektní balanční pomůcka pro posílení středu těla, zlepšení stability a celkové koordinace. Pokud na ni pustíte i své děti, určitě se vyřádí taky 😉

Koupit BOSU Balance Trainer

 

 

PRO NĚHO I PRO NI

Flowin desky

 

FLOWIN® PRO je vhodný nejen do fitness center, ale i pro kruhový, nebo osobní trénink v pohodlí domova.

Koupit FLOWIN® PRO

 

DÁRKOVÝ POUKAZ – ideální dárek, pokud Vám došla fantazie 😉 Vybírat můžete ze tří variant:

darkovy poukaz

 

A CO OSTATNÍ?

Vycházejte z toho, co je baví. Pak se bude vybírat mnohem snáz.

Děti a hlavně puberťáci nesnášejí nudu

Přitahuje je všechno akční, barevné, cool… Neměli by trénovat s žádnou velkou zátěží, ideální je trénink s vlastní vahou. Pokud máte zahradu nebo dům (případně bydlíte někde, kde jsou vyšší stropy), vyberte některé z rychlostních švihadel.

Není švihadlo jako švihadlo.

 svihadlo

Tenhle moderní přeborník se s línými roztřepenými provazy ani snad nedá srovnávat. Rychlostí švihadlo můžeme samozřejmě používat a chovat se k němu jako k obyčejnému švihadlu.

Koupit švihadlo

Tzv. double-unders = švihadlo při jednom vašem výskoku dvakrát proběhne pod vámi. Je tedy velice populární u vyznavačů crossfitového tréninku nebo se skvěle hodí do intenzivních kruhových tréninků. Hodí se úplně každému dítěti, které se věnuje sportu. Nebo které teprve potřebujete vytáhnout od počítače!

Ani starší lidé by neměli vysedávat u televize zbytečně dlouho

Trochu je díky Ježíškovi rozhýbejte. Ale šetrně. Ocení pomůcky určené původně na pilates nebo jógu. Například Tiguar pěnový válec.

 Foam roller cviky

Cviky prováděné na pěnovém válci pomáhají posilovat a stabilizovat svalstvo kolem páteře, uvolňují svalové napětí v těle, šíji a mezilopatkové svaly, a také uleví od bolesti zad.

Koupit pěnový válec

 

modra mandala

Starší lidé mívají obavy z nestability, ale tahle mandala podložka je znovu přesvědčí, že není čeho se bát. Je totiž vyrobena ze směsi gumy a PVC vysoké kvality, obsahuje velice kvalitní proti-skluzový materiál.
Koupit podložku na cvičení

 

A kamarádi?

Těm dejte jasně najevo, co pro vás znamenají.

cvicebni mic

 

 

Díky cvičebnímu míči (umožňuje zlepšení držení těla a posílení břišních i zádových svalů) naznačte přátelům, že Vám na jejich zdraví záleží. Vaše kamarádství může expandovat (vzkaz přes expander) a kdyby bylo nutné, jsou tu kotníková závaží pro získání větší síly a odolnosti.

Koupit cvičební míč – 4 varianty

 

 

Náš tip

Ke všem fitness dárkům nezapomeňte zabalit hlavně SEBE. Přidejte kartičku s jasným vzkazem, kdy si najdete čas a budete sportovat společně. Pro prarodiče to bude nejlepší dárek vůbec. Uvidíte.