Produkty nejvyšší kvality za nejlepší ceny? To je nářadí Tiguar. Přesto, že je tato značka na trhu teprve šest let, získala si za tu dobu již mnoho svých příznivců. A to z řad začátečníků, profesionálů i špičkových sportovců.

Tiguar boří zaběhlé způsoby, inspiruje a dává sílu. Propojuje excelentní spojení barev a designu za ceny, které si může dovolit každý. Po letech zkušeností a rozmanitých testů přináší opravdu špičkové produkty, které jsou kvalitou srovnatelné s mnohem dražšími fitness značkami.

tiguar-2017-014-rgb

Tiguar – šelma, která uloví i vaše srdce

Značka Tiguar, která má své kořeny u našich polských sousedů, v sobě odráží vlastnosti tygra a jaguára. Je inteligentní, odvážná a nezávislá. I proto se designeři zaměřili na pestré barvy a atraktivní design cvičebních pomůcek. Především dnes, kdy je funkční trénink na svém vrcholu a jen tak se z něho nehne, je Tiguar tím pravím nářadím, co rozproudí vaši funkční zónu na maximum. Nářadí Tiguar využívá ve svých fitness studiích mnoho trenérů a instruktorů po celém světě a jejich pozitivní ohlasy i nadále zvyšují prestiž samotné značky.

Co je na nářadí Tiguar opravdu skvělé?

  • ergonomické tvary
  • různé hmotnosti a stupně odporu s barevným kódováním
  • snadná údržba
  • moderní a atraktivní design
  • příznivá cena
  • trvanlivost a spolehlivost díky využití moderních technologií
  • antibakteriální systémy
  • čtyři základní a koukavé barvy
  • nejvyšší kvalita provedení

tiguar-05

S nářadím Tiguar si užijete funkční trénink i balanční cvičení

Tiguar má v portfoliu mnoho produktů a neustále je rozšiřuje o další nové a vylepšené řady. Tím, jak jdou kupředu technologie a celkově se mění směr moderní doby, tak jdou vpřed i funkční a estetické vlastnosti cvičebních pomůcek. A Tiguar samozřejmě není pozadu. Užijete si s ním naplno funkční trénink, stejně jako balanční cvičení nebo posilování pro vaše vyrýsované svaly.

Doporučujeme úžasné barevné nakládací činkypodložky na cvičenímíčky na pilates, aerobikové tyče a další produkty. Fitness nářadí Tiguar posune lekce funkčního tréninku, jógy, pilates, aerobicu, body and mind i silového tréninku o level výš! Pusťte Tiguára i do svého fitka, domů, do škol i sportovních klubů a uvidíte, že tréninky vás budou bavit natolik, že se vám nebude chtít ani přestat.

Podívejte se na workout s Tiguar nářadím:

Vybroušené produkty značky Tiguar

KETTLEBELLY

Toužíte po zvýšení svalové síly a vytrvalosti? Zaměřujete se především na ztrátu tělesného tuku a posílení fyzičky? Nebo jen chcete obohatit svůj tréninkový program o nové prvky? Pak právě kettlebelly jsou pro vás tou pravou volbou.

tiguar-kettlebells-4-28-kg

MEDICINBÁLY

V posledních letech nezaznamenala žádná jiná kategorie nářadí pro funkční trénink většího rozmachu než medicinbály. Při cvičení s nimi dokonale posílíte střed těla. Základní cviky – hody a odrazy, posilují dolní i horní končetiny a zádové svaly. Medicinbály se navíc hodí i k silovému a rehabilitačnímu cvičení.

tiguar-medicinbal-s-uchyty-5-10-kg  tiguar-medicinbal-1-4-kg

CVIČEBNÍ MÍČE

Cvičební míče už dnes patří k běžným pomůckám ve školách, fitness centrech i sálech skupinových lekcí. Je to ideální pomůcka pro zapojení hlubokého stabilizačního svalového systému. Zlepšuje celkové držení těla a předchází bolestem náchylnějších partií, např. zad, aniž by se přetěžovaly svaly či klouby. S míčem můžete posilovat břišní i zádové svaly. Obyčejné sezení a pohupování na míči má velký vliv na upevnění zdraví a relaxace.

tiguar-cvicebni-mic-55cm-65-cm-75-cm

TIGUAR STEP

Je velmi těžké vytvořit něco, co je praktické a zároveň přitahuje oko. Konečně máme step, který neklouže po podlaze. Tiguar step pro aerobic je masivní, stabilní a zároveň dokonale amortizuje každý nášlap. Bez ohledu na to, zda je to krok high nebo low impact.

Je dokonale vyvážený, díky svému tvaru velmi bezpečný, a co je také důležité, má hezký design.

tiguar-step3-sliwka-RGB-800px

POWERBAGY

Zátěžové vaky jsou romantickou napodobeninou dřevěných klád používaných americkým námořnictvem. Kvalitní materiály, promyšlené úchyty a rozdílné výplně umožňují mnohem širší použití než dřevěná kláda. Široké spektrum zátěží powerbagů 5-30kg nabízí dostatečný prostor pro trénink začátečníků až vrcholových sportovců.

tiguar-powerbag-all-rgb-800px_1

Se značkou Tiguar neuděláte rozhodně krok vedle…

images4

 

Zdroje: Tiguar, ekspertfitness.com