Nezpůsobí vám vítr v peněžence, ani nevybílí konto. Jsou užitečné, barevné, veselé a je s nimi (skoro nekonečná) zábava. Že takové dárky ani neexistují? To je omyl. Darujte letos pod stromeček fitness dárek. A pokud nevíte „KOMU/CO“, tak tady jsou extra tipy.

Mimochodem…

Pořízením fitness dárku dáváte mnohem víc, než si myslíte

Když bude příjemce pravidelně cvičit (a teď už existuje moderní a zábavné nářadí, které k tomu přímo vybízí), zlepší se mu nálada.

Podle odborníků stačí 20 minut tréninku denně, aby se do těla vyplavovaly hormony, díky kterým se výrazně pozitivnějšímu rozpoložení nedá zabránit!

Endorfiny, adrenalin, testosteron

Celou tuhle „partu“ balíte s fitness dárkem do krabice společně a to není málo!

Jaké dárky muži nejvíc ocení?

  • hračky (ale to vám asi na rovinu nepřiznají)
  • originální zážitky
  • praktické věci, které se dají hned využít.

A teď dobrá zpráva. Když jim pořídíte fitness dárek, všechny tyhle tři přednosti se spojí!
Muži, až na výjimky, nejsou materialisté. Daleko víc, než spoustu věcí, k Vánocům ocení jeden dárek, který je bude bavit.

Věděli jste, že jen jeden z pěti mužů si podle statistik stěžuje na to, co mu vybrala partnerka pod stromeček?

Pro Něho

Mužům z rodiny (určitě to nemusí být jen partner, ale klidně i dorůstající puberťák, strýcové nebo akční děda), darujte Tiguar Maxi Expander.

Silový gumový expander

Tahle cvičící guma je univerzální posilovací pomůcka, která se dá uplatnit při kondičním kruhovém tréninku v posilovně, i při domácím cvičení. K dostání je ve třech rezistencích.

Koupit Expander

Tiguar Kettlebells jsou určené pro všechny, kdo touží po zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

ketlebell1

A kdo by něco takového pod stromeček nechtěl, že? 🙂 Teď už s nimi stačí jen začít cvičit. Mimochodem, nářadí Tiguar má úžasný design, v žádném pokoji neudělá ostudu a vůbec není nutné schovávat ho pod postel nebo do skříně.

Koupit Kettlebell

OK. Zátěžová vesta není zas až tak levná záležitost. Má ale spoustu předností:

zatezova_vesta

Padne jako ulitá na každou postavu. Jejím úkolem je dostatečně zatížit svaly při fyzické aktivitě. Zátěžová vesta je vhodná při kruhovém tréninku, aerobiku, běhu či lehké atletice a jiných sportech.

Koupit Zátěžovou vestu

Pro NI

Žádné rychlovarné konvice, žehličky, vouchery ze slevových portálů nebo last minute šperky ulovené v záchvatu bezradného zoufalství. Pořiďte fitness dárek, který je praktický a krásný zároveň. Tiguar nabízí spoustu variant nářadí, ze kterého vybírat. Všechny kousky v atraktivních moderních barvách.

stupínek na Aerobic

Darujte třeba růžový Tiguar step a díky němu krásné nohy a zadeček Víc než polovina žen na planetě je s těmito partiemi nespokojená, proto by Ježíšek mohl zabodovat.

Koupit STEP

Když už jsme u Aerobicu…Konkurence mu roste, skupinových lekcí přibývá a on se pořád drží. Pořád je king. Jestli je vaše milá jeho velkou příznivkyní, tak aerobic dárky, se kterými se nemůžete splést, najdete TADY.

Flowin desky 

Tip pro něho i pro ni:FLOWIN® PRO je vhodný nejen do fitness center, ale i pro kruhový, nebo osobní trénink v pohodlí domova.

Koupit FLOWIN

A co ostatní?

Vycházejte z toho, co je baví. Pak se bude vybírat mnohem snáz.

Děti a hlavně puberťáci nesnášejí nudu

Přitahuje je všechno akční, barevné, cool… Neměli by trénovat s žádnou velkou zátěží, ideální je trénink s vlastní vahou. Pokud máte zahradu nebo dům (případně bydlíte někde, kde jsou vyšší stropy), vyberte některou z malých trampolín.

Hodit se může i rychlostní švihadlo. Není švihadlo jako švihadlo.

svihadlo

Tenhle moderní přeborník se s línými roztřepenými provazy ani snad nedá srovnávat. Rychlostí švihadlo můžeme samozřejmě používat a chovat se k němu jako k obyčejnému švihadlu.

Koupit švihadlo

Tzv. double-unders = švihadlo při jednom vašem výskoku dvakrát proběhne pod vámi. Je tedy velice populární u vyznavačů crossfitového tréninku nebo se skvěle hodí do intenzivních kruhových tréninků. Hodí se úplně každému dítěti, které se věnuje sportu. Nebo které teprve potřebujete vytáhnout od počítače!

Ani staroušci by neměli vysedávat u televize zbytečně dlouho

Trochu je díky Ježíškovi rozhýbejte. Ale šetrně. Ocení pomůcky určené původně na pilates nebo jógu. Například Tiguar pěnový válec.

Foam roller cviky

Cviky prováděné na pěnovém válci pomáhají posilovat a stabilizovat svalstvo kolem páteře, uvolňují svalové napětí i v těle, šíji a mezilopatkové svaly a tam tak uleví od bolesti zad.

Koupit pěnový válec

podlozka_na_cviceni

Starší lidé mívají obavy z nestability, ale tahle pěnová podložka je znovu přesvědčí, že není čeho se bát. Je totiž vyrobena ze směsi gumy a PVC vysoké kvality, obsahuje velice kvalitní proti-skluzový materiál.

Koupit podložku na cvičení

A kamarádi?

Těm dejte jasně najevo, co pro vás znamenají.

padak

Díky padáku na běhání (umožňuje trénovat odolnost a rychlost běhu bez použití partnera) naznačte, že je nenecháte padnout ani za nic. Vaše kamarádství může expandovat (vzkaz přes expander) a kdyby bylo nutné, jsou tu boxovací rukavice hned ve čtyřech velikostech.

Koupit padák na běhání

Náš tip

Ke všem fitness dárkům nezapomeňte zabalit hlavně SEBE. Přidejte kartičku s jasným vzkazem, kdy si najdete čas a budete sportovat společně. Klidně, ať se puberťáci válejí v záchvatu hurónského smíchu a partner/ka pobaveně tváří. Pro prarodiče to bude nejlepší dárek vůbec. Uvidíte.

vanoce-slider